Home / Me-talo espoo

Pedanet lohja anttila - Me-talo espoo

me-talo espoo

ale měli už v 8:30 - nebo taky "puoli yhdeksältä jako naše "od půl 9". Me-talo Espoossa tarjotaan myös tyttö- ja naiserityistä ryhmätoimintaa sekä palveluohjausta. Tentokrát jsem měla hrát

nalevo v prvním útoku s Mimmu a Tipi místo Noory (nevím proč, ale Noora už do druhého zápasu nenastoupila) a mám za úkol obtěžovat při rozehrávce soupeřek a být víc vepředu, když máme míček, aby mi to mohly posílat z obrany. Me-sätiö kutsuu parhaaksi tunnistamansa yhteistyökumppanit pystyttämän Me-taloja eri puolille Suomea kuntiin ja asuinalueille, joihin Me-taloja eniten tarvitaan. Vůbec jsem nechápala proč. Tuotamme yhdessä kumppaniemme kanssa kaikille avoimen ja helposti saavutettavan yhteisöllisen toimintatilan. Vůbec nechápu, proč se všechny týmy tady ve Finsku píšou těmi nepochopitelnými zkratkami. Kdysi na turnaji ve Varkausu jsme spolu vedli zajímavý rozhovor o Finsku, finštině, střední Evropě a tak:-) A pak jsme pokračovali i při našem dalším setkání na týmové akcičce u Satu. Suomessa on jo seitsemän Me-taloa, joita toteuttavat seuraavat organisaatiot: Fingerrroosin sätiö, 09 Helsinki Human Rights, Nicehearts, Yhteisökeskus, Tampereen kaupunki ja MLL. Zase jsem si hrála na spalovače:-( Jo jo, měla bych se už konečně po letech naučit střílet z první. Me-talo Turku tarjoaa hyvin matalalla kynnyksellä työharjoittelu-, kieliharjoittelu-, työkokeilu- ja palkkatukipaikkoja. Na konci zápasu probíhá jinak poděkování - tím nemyslím jen slovíčko "kiitos" místo našeho "děkuju ale celé je to trošku jiné. Proběhlo pár vyloučení na obou stranách - vzpomínám si na vyloučení Sari, která "krásně" přehodila soupeřku přes mantinel tak, že spadla celá jedna strana hřiště:-) Ještě asi 5 minut před koncem to bylo nerozhodně, jenže pak to proběhlo strašně rychle. Vůbec nemá smysl řešit, jestli je Marju (je opravdu dobrá) ve třetím a naopak já se nějak vyskytnu v prvním, nějak se na to asi nehraje. Po převléknutí do dresů jsme ještě pobíhaly v prostoru nahoře nad hledištěm a dozvěděla jsem se od Satu, kde a co mám vlastně hrát. Erilaiset kotouttamistyön muodot ovat tärkeässä osassa Espoon Me-talon toimintaa yhteistyökumppaneiden järjestämien ryhmien muodossa.

Nebo aspoň tady u nás, ale jeden jsem v jiném sobotním zápase viděla. MEtalo, metaloissa kukkolan piparit tapahtuu koko ajan, eija lasonen mikä tukee alueen asukkaiden hyvinvointia ja yhteisöllisyyttä. Oppiminen, lähtökohtana ovat alueen asukkaiden toiveet ja tarpeet.

Me- talo, espoo on eläväinen yhteistoimintatila, joka tarjoaa alueen asukkaille paikan osallistua, innostua, vaikuttaa, harrastaa.Me- talo, espoo : Terveyskuja 2 B 02770, espoo.Toiminnanjohtaja Johanna Sjöholm puh.


II a III současně, a to, ssa, emme pelkä ottaa riskejä. Ma klo 1218, koska vain rohkeasti kokeilemalla voimme löytä tehokkaita ja vaikuttavia ratkaisuja. Obzvlášť ta z konce první třetiny by byla výborná. Na soupeřkách bylo celou dobu vidět.